Pozrite si našu ponuku

Miešané drinky

 

Ponúkame Vám široký výber kvalitných alkoholických nápojov a ingrediencií, aby sme Vám mohli pripraviť tie najlepšie miešané drinky, ktoré si vychutnáte v príjemnej atmosfére našej prevádzky. Naša ponuka zahŕňa široký výber miešaných drinkov, ktoré spĺňajú potreby každého hosťa. Pre milovníkov sladkých
nápojov máme k dispozícii rôzne druhy cocktailov, ako napríklad Blue Hawaiian,Teqila Sunrise, Piňa Colada a veľa ďalších. V našej ponuke máme aj nealkoholické miešané nápoje, ako napríklad Virgin Mojito, Virgin Piňa Colada, Virgin Passion Colada a iné. Radi Vás privítame v našom bare.
Tešíme sa na Vašu návštevu!

Káva a horúca čokoláda

 

Ponúkame široký výber kávy a horúcej čokolády pre každého milovníka týchto nápojov. Naša káva je pripravená z najkvalitnejších zŕn a naši  baristi sa starajú o to, aby každý šálok kávy bol dokonalým zážitkom. V našej ponuke nájdete rôzne druhy kávy, od intenzívneho espressa po lahodné latte s mliečnou penou. Ponúkame aj ochutené kávy, ako napríklad karamel, vanilka, oriešok, čokoláda a ďalšie, aby sme Vám dokázali ponúknuť čo najväčšie množstvo chuťových zážitkov. Ak máte radi horúcu čokoládu, nechajte sa rozmaznávať našou ponukou kvalitnej čokolády, ktorú si môžete vychutnať spolu s čerstvým ovocím alebo marshmallow. Naši baristi sú vysoko kvalifikovaní a snažia sa splniť všetky požiadavky a vkusy zákazníkov. Tak neváhajte a navštívte našu kaviareň, kde si môžete vychutnať jedinečné chute kávy a horúcej čokolády v príjemnom prostredí.

Veľký výber zákuskov

 

Naša ponuka obsahuje mnoho rôznych druhov zákuskov, ktoré sú pripravené z najlepších ingrediencií. Ponúkame klasické dezerty ako napríklad cheesecake, tiramisu, čokoládová torta, ale aj špeciality ako napríklad pečené nanuky, maková torta a makrónky. Okrem toho, ponúkame aj široký výber rôznych druhov káv a domácich sypaných čajov, ktoré perfektne doplnia Váš zákusok a zaručia dokonalú chuťovú harmóniu. Veríme, že sa Vám naša ponuka páči.
Tešíme sa na Vašu návštevu!

Alkohol

 

Pre tých, ktorí uprednostňujú silnejšie nápoje, máme v ponuke široký výber rôznych druhov whisky, ginu, vodky a rumu. Ponúkame tiež špeciality ako napríklad rumy La Heichicera, Brugal 1888, gin TOISON a mnoho ďalších. Pre milovníkov piva máme k dispozícii jedno z najobľubenejších – Pilsner Urquell 12. Okrem toho ponúkame aj rôzne druhy kvalitného moravského vína, od suchých až po sladké. Dúfame, že sa Vám naša ponuka páči a radi Vás privítame v našom bare, kde si môžete vychutnať skvelé alkoholické nápoje v príjemnej atmosfére.